Lilie wodne

Lilie wodne (nymphaea) - inaczej nenufary lub grzybienie. Rośliny głębokiej wody od 40cm do 150cm. Lilie wodne często nazywane królowymi oczek wodnych zawdzięczaja  swoją nazwę piknym kwiatom dochodzącym nawet do 20cm średnicy w kolorach białym, żółtym, czerwonym, różowym oraz morelowym a także dużym liściom pływajacym na powierzchni wody często...

Lilie wodne (nymphaea) - inaczej nenufary lub grzybienie. Rośliny głębokiej wody od 40cm do 150cm. Lilie wodne często nazywane królowymi oczek wodnych zawdzięczaja  swoją nazwę piknym kwiatom dochodzącym nawet do 20cm średnicy w kolorach białym, żółtym, czerwonym, różowym oraz morelowym a także dużym liściom pływajacym na powierzchni wody często z ozdobnym brązowym marmurkiem.

Wszystkie oferowane kłącza, to dorosłe rośliny namnażane w naturalnych stawach. Nasze lilie w niczym nie przypominają miniaturowych sadzonek oferowanych na innych aukcjach. Kupując lilie wodne z naszego sklepu masz pewność, że otrzymasz roślinę z pąkami kwiatowymi, która szybko zakwitnie. Oferowane kłącza to kilkuletnie rośliny, które zimowały już w naturalnych zbiornikach. Jest to gwarancją, że rośliny przetrwają zimę także w Państwa oczku. Rośliny pakowane i wysyłane są w specjalnych workach foliowych wypełnionych powietrzem, co zabezpiecza je przed wysychaniem i uszkodzeniami. Każda sadzonka oznaczona jest etykietą z nazwą.

Więcej

Lilie wodne Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 37 - 44 z 44 elementów
Pokazuje 37 - 44 z 44 elementów