Żurawki żuraweczki

Żurawka (Heuchera) - bylina o niezwykle barwnych liściach. Liście poszczególnych odmian różnią się od siebie  kolorem  oraz fakturą. Gama barw jest ogromna od koloru jasno zielonego, przez żółty, czerwony, fiolet, brąz aż po czerń Dadatkową ozdobą są wiechowate kwiatach pojawiające się od maja do sierpnia w kolorach białym, kremowym, różowym i c...

Żurawka (Heuchera) - bylina o niezwykle barwnych liściach. Liście poszczególnych odmian różnią się od siebie  kolorem  oraz fakturą. Gama barw jest ogromna od koloru jasno zielonego, przez żółty, czerwony, fiolet, brąz aż po czerń Dadatkową ozdobą są wiechowate kwiatach pojawiające się od maja do sierpnia w kolorach białym, kremowym, różowym i czerwonym w zależności od odmiany. Barwne odmiany żurawek powstały w wyniku krzyżówek pomiędzy różnymi gatunkami z rodzaju Heuchera.

Żuraweczka (Heucherella) - mieszaniec powstały w wyniku krzyzowanie (Heuchera x Tiarella). Rośliny bardzo podobne do powyżej opisywanych, różnią się jednak innymi zestawieniami kolorów (zwłaszcza ciemne unerwienie liści.

Więcej

Żurawki żuraweczki Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów