Szukaj

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.
  Żurawki żuraweczki

  Żurawka (Heuchera) - bylina o niezwykle barwnych liściach. Liście poszczególnych odmian różnią się od siebie  kolorem  oraz fakturą. Gama barw jest ogromna od koloru jasno zielonego, przez żółty, czerwony, fiolet, brąz aż po czerń Dadatkową ozdobą są wiechowate kwiatach pojawiające się od maja do sierpnia w kolorach białym, kremowym, różowym i c...

  Żurawka (Heuchera) - bylina o niezwykle barwnych liściach. Liście poszczególnych odmian różnią się od siebie  kolorem  oraz fakturą. Gama barw jest ogromna od koloru jasno zielonego, przez żółty, czerwony, fiolet, brąz aż po czerń Dadatkową ozdobą są wiechowate kwiatach pojawiające się od maja do sierpnia w kolorach białym, kremowym, różowym i czerwonym w zależności od odmiany. Barwne odmiany żurawek powstały w wyniku krzyżówek pomiędzy różnymi gatunkami z rodzaju Heuchera.

  Żuraweczka (Heucherella) - mieszaniec powstały w wyniku krzyzowanie (Heuchera x Tiarella). Rośliny bardzo podobne do powyżej opisywanych, różnią się jednak innymi zestawieniami kolorów (zwłaszcza ciemne unerwienie liści.

  Więcej

  Żurawki żuraweczki Jest 31 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów