ROŚLINY WODNE

Rośliny porastające brzegi zbiorników wodnych

ROŚLINY WODNE Jest 11 produktów.

Podkategorie

 • Lilie wodne

  Lilie wodne (nymphaea) - inaczej nenufary lub grzybienie. Rośliny głębokiej wody od 40cm do 150cm. Lilie wodne często nazywane królowymi oczek wodnych zawdzięczaja  swoją nazwę piknym kwiatom dochodzącym nawet do 20cm średnicy w kolorach białym, żółtym, czerwonym, różowym oraz morelowym a także dużym liściom pływajacym na powierzchni wody często z ozdobnym brązowym marmurkiem.

  Wszystkie oferowane kłącza, to dorosłe rośliny namnażane w naturalnych stawach. Nasze lilie w niczym nie przypominają miniaturowych sadzonek oferowanych na innych aukcjach. Kupując lilie wodne z naszego sklepu masz pewność, że otrzymasz roślinę z pąkami kwiatowymi, która szybko zakwitnie. Oferowane kłącza to kilkuletnie rośliny, które zimowały już w naturalnych zbiornikach. Jest to gwarancją, że rośliny przetrwają zimę także w Państwa oczku. Rośliny pakowane i wysyłane są w specjalnych workach foliowych wypełnionych powietrzem, co zabezpiecza je przed wysychaniem i uszkodzeniami. Każda sadzonka oznaczona jest etykietą z nazwą.

 • Irysy wodne

  Grupa irysów bezbródkowych dobrze rosnąca w płytkiej wodzie do 40cm głębokości. Do najczęściej spotykanych należą I pseudacorus, I versicolor, I setosa , I leavigata, I virginica oraz ich mieszańce takie jak I. versileav, I virgicorus i inne

 • Rośliny podwodne

  Rośliny występujące pod powierzchnia lustra wody lub unoszace sie w toni wodnej. 

 • Rośliny nadbrzeżne

  Wszystkie oferowane kłącza roślin wodnych, to dorosłe rośliny namnażane w naturalnych stawach. Nasze rośliny w niczym nie przypominają miniaturowych sadzonek oferowanych w innych sklepach. Kupując rośliny wodne z naszego sklepu masz pewność, że otrzymasz dużą, zdrową roślinę. Oferowane kłącza to kilkuletnie rośliny, które zimowały już w naturalnych zbiorniku. Jest to gwarancja, że rośliny przetrwają zimę także w Państwa oczku.

 • Rośliny pływające

  Grupa roślin unoszących się na powierzchni wody.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów